BOSE SOUNDLINK MINI Power AC Adapter 12V 1.5A 18W APD12V1.5A18W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V1.5A18W-5.5x2.5mm-US
  • InPut:100-240V~,50-60HZ,0.5AMax
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :126g
  • Dimension( L x W x H ):75.90 x 49.90 x 35.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V1.5A18W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter