MSI 9S7-N01152-411 Power AC Adapter 20V 2A 40W LENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 1.0A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :152g
  • Dimension( L x W x H ):89.60 x 36.70 x 26.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter