MSI GL72M Power AC Adapter 19.5V 6.92A 135W CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V6.92A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240~1.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.92A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V6.92A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter