MOTOROLA FPN5624B Power AC Adapter 12V 15A 180W MOTOROLA12V15A180W
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V15A180W
  • InPut:100-240V 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 15A
  • Adapter Power: 180W
  • Weight( Adapter only ) :1030g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MOTOROLA12V15A180W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    F3150B AC Adapter, FPN5624B AC Adapter,
    • Model:
      [MOTOROLA FPN5624B Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    MOTOROLA FPN5624B Power AC Adapter 12V 15A 180W MOTOROLA12V15A180W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MOTOROLA FPN5624B Power AC Adapter 12V 15A 180W MOTOROLA12V15A180W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MOTOROLA FPN5624B Power AC Adapter 12V 15A 180W MOTOROLA12V15A180W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.