MICROSOFT SURFACEBOOK Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT15V4A60W
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 60W
  • Weight( Adapter only ) :180g
  • Dimension( L x W x H ):92 x 51 x 25.12mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT15V4A60W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1706 AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT SURFACEBOOK Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT SURFACEBOOK Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT SURFACEBOOK Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT SURFACEBOOK Power AC Adapter 15V 4A 60W MICROSOFT15V4A60W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.