MICROSOFT SURFACE GO 1769 Power AC Adapter 15V 2.58A 44W MICROSOFT15V2.58A44W
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT15V2.58A44W
  • InPut:100~240V 1.16A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2.58A
  • Adapter Power: 44W
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT15V2.58A44W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    1800 AC Adapter,
    • Model:
      [MICROSOFT SURFACE GO 1769 Power ]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT SURFACE GO 1769 Power AC Adapter 15V 2.58A 44W MICROSOFT15V2.58A44W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT SURFACE GO 1769 Power AC Adapter 15V 2.58A 44W MICROSOFT15V2.58A44W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT SURFACE GO 1769 Power AC Adapter 15V 2.58A 44W MICROSOFT15V2.58A44W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.