MICROSOFT 1800 Power AC Adapter 15V 6.33A 102W MICROSOFT15V6.33A102W-SF1798
Qty.
  • Item Name:NewMICROSOFT15V6.33A102W-SF1798
  • InPut:100-240V-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 6.33A
  • Adapter Power: 102W
  • Adapter Tip Mote: Surface Tip
  • Weight( Adapter only ) :295g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Used with good function. OutPut: 15v 6.33A,5v 1.5A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MICROSOFT15V6.33A102W-SF1798 Laptop AC Adapter
    • Model:
      [MICROSOFT 1800 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    MICROSOFT 1800 Power AC Adapter 15V 6.33A 102W MICROSOFT15V6.33A102W-SF1798 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MICROSOFT 1800 Power AC Adapter 15V 6.33A 102W MICROSOFT15V6.33A102W-SF1798 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MICROSOFT 1800 Power AC Adapter 15V 6.33A 102W MICROSOFT15V6.33A102W-SF1798 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.