METABOX P157SM Power AC Adapter 19V 9.5A 180W DELTA19V9.5A180W-5.5x2.5mm-O
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V9.5A180W-5.5x2.5mm-O
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.9A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :785g
  • Dimension( L x W x H ):169.75 x 85.29 x 40.93mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V9.5A180W-5.5x2.5mm-O Laptop AC Adapter