MEDION ERAZER X6603 Power AC Adapter 20V 6.75A 135W LENOVO20V6.75A135W-rectangle-pin
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO20V6.75A135W-rectangle-pin
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6.75A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Tip Mote: Rectangle with a pin in center
  • Weight( Adapter only ) :448g
  • Dimension( L x W x H ):145.20 x 64.80 x 31.10mm