MEDION ERAZER X30 BEAST Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W DELTA19.5V16.9A330W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V16.9A330W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: 5.5x2.5mm Round Hole
  • Weight( Adapter only ) :1060g
  • Dimension( L x W x H ):199.30 x 99.50 x 47.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:If your orignal power supply is 19.5V 11.8A 230W with the same tip. Just conside this 19.5v 16.9A 330W Power enough ac adapter.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V16.9A330W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter