Medical power supply 12V 15A ac Adapter Model MW122KA1223F15
Qty.
  • Item Number:NewAULT12V15A180W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~,50-60Hz,2.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 15A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :835g
  • Dimension( L x W x H ):225 x 73 x 50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    MW122KA1223F15 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Medical power supply 12V 15A ac ]
    • 8921 Units in Stock
    Medical power supply 12V 15A ac Adapter Model MW122KA1223F15 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Medical power supply 12V 15A ac Adapter Model MW122KA1223F15 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Medical power supply 12V 15A ac Adapter Model MW122KA1223F15 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.