MEAN WELL GS220A24 Power AC Adapter 24V 9.2A 221W MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewMEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF
  • InPut:100-240VAC, 50/60Hz, 4.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.2A
  • Adapter Power: 221W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :1010g
  • Dimension( L x W x H ):208.10 x 85.10 x 46.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [MEAN WELL GS220A24 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    MEAN WELL GS220A24 Power AC Adapter 24V 9.2A 221W MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MEAN WELL GS220A24 Power AC Adapter 24V 9.2A 221W MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MEAN WELL GS220A24 Power AC Adapter 24V 9.2A 221W MEANWELL24V9.2A221W-4PIN-ZZYF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.