MAXTOR ONE TOUCH 4 PLUS Power AC Adapter 12V 2A 24W APD12V2A24W-5.5x2.5mm-US
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V2A24W-5.5x2.5mm-US
  • InPut:100-240V 50-60Hz 0.8A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :115g
  • Dimension( L x W x H ):64.25 x 48.68 x 37.68mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:An Ac Adapter ONLY.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V2A24W-5.5x2.5mm-US Laptop AC Adapter