LOREX L22WD800 Power AC Adapter 12V 6.6A 80W POSIFLEX12V6.6A80W-4Pin
Qty.
  • Item Name:NewPOSIFLEX12V6.6A80W-4Pin
  • InPut:100-240V-2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.6A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x POSIFLEX12V6.6A80W-4Pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    Compatible Part Numbers:
    EA10953A AC Adapter,
    • Model:
      [LOREX L22WD800 Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    LOREX L22WD800 Power AC Adapter 12V 6.6A 80W POSIFLEX12V6.6A80W-4Pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LOREX L22WD800 Power AC Adapter 12V 6.6A 80W POSIFLEX12V6.6A80W-4Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LOREX L22WD800 Power AC Adapter 12V 6.6A 80W POSIFLEX12V6.6A80W-4Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.