LITEON PB-40FB-04A-ROHS Power AC Adapter 12V 3.33A 40W LITEON12V3.33A40W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON12V3.33A40W-5.5x2.1mm
  • InPut:100~240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Dimension( L x W x H ):90.85 x 59.08 x 31.05mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON12V3.33A40W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter