LITEON PA-1650-01 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W LITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V~1.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :254g
  • Dimension( L x W x H ):110.40 x 50.30 x 29.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter