LITEON L6100A35005703 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W LITEON19V3.42A65W-6.5X4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.42A65W-6.5X4.0mm
  • InPut:100-240V-1.6A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 6.5x4.0mm
  • Adapter Tip Mote: LG SONY Tip A pin in center
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Dimension( L x W x H ):108.10 x 45.90 x 30.00mm