LITEON 20V 2.25A Type-C Ac Adapter for HP SPECTRE 13 SPECTRE X360 13-W013DX Power
Qty.
  • Item Number:NewLITEON20V2.25A45W-Type-C
  • InPut):100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: Type-Cmm
  • Weight( Adapter only ) :175g
  • Dimension( L x W x H ):95.06 x 50.82 x 27.77mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:OutPut: 5V/9V/15V-3A,20V-2.25A