LITEON 208190-001 Power AC Adapter 19V 3.16A 60W LITEON19V3.16A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.16A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.16A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):107.10 x 49.90 x 30.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.16A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter