LITEON 19V 3.42A AC/DC Adapter LITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Dimension( L x W x H ):105.60 x 46.90 x 29.50mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.42A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter