LITEON 164-6993 Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A135W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V7.1A135W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~2.15A(2.15A)50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Adapter Tip Mote: No Pin in Center
  • Weight( Adapter only ) :674g
  • Dimension( L x W x H ):170.10 x 65.50 x 37.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V7.1A135W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter