LITEON 9T54 Power AC Adapter 15V 4.3A 65W LITEON15V4.3A65W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON15V4.3A65W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-120V~2A 60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4.3A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :339g
  • Dimension( L x W x H ):133.10 x 59.00 x 30.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON15V4.3A65W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter