LISHIN JS-12050-3C Power AC Adapter 12V 6.67A 80W LCDLS12V6.67A80W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewLCDLS12V6.67A80W-4PIN-ZZYF
  • InPut:100-240V~, 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :449g
  • Dimension( L x W x H ):169.68 x 65.78 x 40.29mm