LI SHIN 12V 6.67A AC/DC Adapter LISHIN12V6.67A80W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLISHIN12V6.67A80W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.67A
  • Adapter Power: 80W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :450g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LISHIN12V6.67A80W-4PIN Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    0219B1280 AC Adapter,
    • Model:
      [LI SHIN 12V 6.67A AC/DC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    LI SHIN 12V 6.67A AC/DC Adapter LISHIN12V6.67A80W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LI SHIN 12V 6.67A AC/DC Adapter LISHIN12V6.67A80W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LI SHIN 12V 6.67A AC/DC Adapter LISHIN12V6.67A80W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.