LI SHIN 0218B1260 Power AC Adapter 12V 5A 60W LS12V5A60W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLS12V5A60W-5.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~50/60HZ 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :199g
  • Dimension( L x W x H ):118.10 x 59.30 x 37.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LS12V5A60W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter