LG X-NOTE P22 Power AC Adapter 20V 2A 40W LG20V2A40W-2TIPS
Qty.
  • Item Name:NewLG20V2A40W-2TIPS
  • InPut:100-240V~1.2A(1.2A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Tip Mote: 2TIPS
  • Weight( Adapter only ) :156g
  • Dimension( L x W x H ):87.60x 36.12 x 27.67mm