LG WA-16D19FG Power AC Adapter 19V 0.84A 16W LG19V0.84A16W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewLG19V0.84A16W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 0.6A Max
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 0.84A
  • Adapter Power: 16W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :120g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V0.84A16W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter