LG PF1500G Power AC Adapter 19V 5.79A 110W LG19V5.79A110W-6.5x4.4mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLG19V5.79A110W-6.5x4.4mm-W
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 5.79A
  • Adapter Power: 110W
  • Adapter Plug Size: 6.4 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :440g
  • Dimension( L x W x H ):137.81 x 58.34 x 34.25mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:A Black Power Cable will be included.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V5.79A110W-6.5x4.4mm-W Laptop AC Adapter