LG DA-38A25 Power AC Adapter 25V 1.52A 38W LG25V1.52A38W-5.5x1.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLG25V1.52A38W-5.5x1.5mm
  • InPut:100-240V-50-60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 25V
  • Adapter Output Current: 1.52A
  • Adapter Power: 38W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.5mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG25V1.52A38W-5.5x1.5mm Laptop AC Adapter