LG N2B1DD2 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W APD19V4.74A90W-5.5X2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAPD19V4.74A90W-5.5X2.5mm
  • InPut:100-240V^1.5A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :336g
  • Dimension( L x W x H ):132.80 x 57.70 x 29.60mm