LG MIIX320 Power AC Adapter 5V 4A 20W LENOVO5V4A20W-3.0x1.0mm-US
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO5V4A20W-3.0x1.0mm-US
  • InPut:100-240V 50-60Hz~0.7A
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 20W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :170g
  • Dimension( L x W x H ):77.80 x 35.10 x 57.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO5V4A20W-3.0x1.0mm-US Laptop AC Adapter