LG LS55 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W LG19V4.74A90W-BULLET-TIP
Qty.
  • Item Name:NewLG19V4.74A90W-BULLET-TIP
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.5A(1.5A)
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: BULLET-TIP
  • Weight( Adapter only ) :355g
  • Dimension( L x W x H ):126.40 x 50.10 x 29.60mm