LG FLATRON E2351 Power AC Adapter 19V 1.7A 32W LG19V1.7A32W-6.5x4.0mm-US
Qty.
  • Item Name:NewLG19V1.7A32W-6.5x4.0mm-US
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.7A
  • Adapter Power: 32W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :134g
  • Dimension( L x W x H ):85.00 x 37.40 x 28.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V1.7A32W-6.5x4.0mm-US Laptop AC Adapter