LG EAY64470403 Power AC Adapter 29.4V 1A 29.4W LG29.4V1A29.4W-5.5x2.5mm-AU
Qty.
  • Item Name:NewLG29.4V1A29.4W-5.5x2.5mm-AU
  • InPut:100-240V 50-60Hz 0.8A Max
  • Adapter Output Voltage: 29.4V
  • Adapter Output Current: 1A
  • Adapter Power: 29.4W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :185g
  • Package:
    1 x LG29.4V1A29.4W-5.5x2.5mm-AU Laptop AC Adapter