LG EAY62992201 Power AC Adapter 5V 3A 15W LG5V3A15W-NEW
Qty.
  • Item Name:NewLG5V3A15W-NEW
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.0A max
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 5pinmm
  • Adapter Tip Mote: 5pin
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):91.77 x 38.42 x 29.47mm