LG E1948SX Power AC Adapter 12V 3A 36W LG12V3A36W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLG12V3A36W-6.5x4.0mm
  • InPut:100-240V~1.0-0.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 6.5x4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :305g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG12V3A36W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter