LG ADS-48MS-19-2 19048E Power AC Adapter 19V 2.53A 48.07W LG19V2.53A48.07W-3.0x1.0mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.53A48.07W-3.0x1.0mm-EU
  • InPut:100-240V, 50-60Hz, 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.53A
  • Adapter Power: 48.07W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :180g
  • Package:
    1 x LG19V2.53A48.07W-3.0x1.0mm-EU Laptop AC Adapter