LG 34YM95C Power AC Adapter 19V 7.37A 140W LG19V7.37A140W-6.5x4.4mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLG19V7.37A140W-6.5x4.4mm-W
  • InPut:100-240V 50-60Hz~2.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.37A
  • Adapter Power: 140W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :585g
  • Dimension( L x W x H ):155.86 x 68.30 x 38.65mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V7.37A140W-6.5x4.4mm-W Laptop AC Adapter