LG 32BL95U Power AC Adapter 19.5V 10.8A 210W LG19.5V10.8A210W-6.4x4.4mm-B
Qty.
  • Item Name:NewLG19.5V10.8A210W-6.4x4.4mm-B
  • InPut:100-240V~3.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 10.8A
  • Adapter Power: 210W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :720g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Black LG ACC-LATP1 Ac Adapter
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19.5V10.8A210W-6.4x4.4mm-B Laptop AC Adapter