KODAK CIT0145007536 Power AC Adapter 7V 2.1A 15W KODAK7V2.1A15W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewKODAK7V2.1A15W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~0.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 7V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 4.8 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :192g
  • Dimension( L x W x H ):85.10 x 50.30 x 32.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x KODAK7V2.1A15W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter