KLEC SW-6517 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W KLEC24V2.5A60W-M1H4K4P
Qty.
  • Item Name:NewKLEC24V2.5A60W-M1H4K4P
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: M1H4K4P
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Dimension( L x W x H ):120.10 x 53.10 x 31.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 90%.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x KLEC24V2.5A60W-M1H4K4P Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    SW-0692 AC Adapter, SW-6517 AC Adapter,
    • Model:
      [KLEC SW-6517 Power AC Adapter 24]
    • 9444 Units in Stock
    KLEC SW-6517 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W KLEC24V2.5A60W-M1H4K4P Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the KLEC SW-6517 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W KLEC24V2.5A60W-M1H4K4P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the KLEC SW-6517 Power AC Adapter 24V 2.5A 60W KLEC24V2.5A60W-M1H4K4P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.