JVC 24V 5A AC/DC Adapter JVC24V5A120W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewJVC24V5A120W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4-PINmm
  • Weight( Adapter only ) :645g
  • Dimension( L x W x H ):168.6 x 64.8 x 37.6mm