IOMEGA LDHD320-U Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewIOMEGA12V1.5A18W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.85A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: Output: 5Vdc 2.5A, 12Vdc 1.5A
  • Weight( Adapter only ) :350g
  • Dimension( L x W x H ):105 x 58.53 x 33.34mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IOMEGA12V1.5A18W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    31426900 AC Adapter, 689588921 AC Adapter, DA-30C03 AC Adapter,
    • Model:
      [IOMEGA LDHD320-U Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    IOMEGA LDHD320-U Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the IOMEGA LDHD320-U Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the IOMEGA LDHD320-U Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.