IOMEGA DA-30C01 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin
Qty.
  • Item Name:NewIOMEGA12V1.5A18W-5pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.85A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 5pinmm
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Dimension( L x W x H ):105 x 58.53 x 33.34mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IOMEGA12V1.5A18W-5pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [IOMEGA DA-30C01 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    IOMEGA DA-30C01 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the IOMEGA DA-30C01 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the IOMEGA DA-30C01 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.