DELTA 42T5278 Power AC Adapter 19.5V 6.66A 130W DELTA19.5V6.66A130W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19.5V6.66A130W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~ 2.0A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.66A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :704g
  • Dimension( L x W x H ):159.60 x 79.50 x 40.10mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Not new
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19.5V6.66A130W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter