INTEL NUC8I7HVK Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W ASUS19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewASUS19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Adapter Tip Mote: A Pin in center
  • Weight( Adapter only ) :1152g
  • Dimension( L x W x H ):200.10 x 100.10 x 43.40mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASUS19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter