INTEL NUC KIT NUC7I3BNH Power AC Adapter 19V 3.43A 65W HIPRO19V3.43A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewHIPRO19V3.43A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.43A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :232g
  • Dimension( L x W x H ):107.90 x 45.20 x 27.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HIPRO19V3.43A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter