HUNTKEY ADP193-31 Power AC Adapter 19V 3.42A 65W HUNTKEY19V3.42A65W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewHUNTKEY19V3.42A65W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~,1.5A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):107.70 x 46.80 x 28.40mm
  • Package:
    1 x HUNTKEY19V3.42A65W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter