HUNTKEY HKA08054015-6A Power AC Adapter 54V 1.5A 81W HUNTKEY54V1.5A81W-4.0x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewHUNTKEY54V1.5A81W-4.0x1.7mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz, 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 81W
  • Adapter Plug Size: 4.0 x 1.7mm
  • Package:
    1 x HUNTKEY54V1.5A81W-4.0x1.7mm Laptop AC Adapter