HUAWEI VP9035A VIDEO CONFERENCE Power AC Adapter 24V 4.17A 100W FSP24V4.17A100W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V4.17A100W-4PIN
  • InPut:100-240V 2.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.17A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: 4Pin
  • Weight( Adapter only ) :540g
  • Dimension( L x W x H ):146.90 x 75.60 x 39.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:pin 1 , pin 2 ,pin 3-,pin 4-
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V4.17A100W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP100-RAA AC Adapter,
    • Model:
      [HUAWEI VP9035A VIDEO CONFERENCE ]
    • 9444 Units in Stock
    HUAWEI VP9035A VIDEO CONFERENCE Power AC Adapter 24V 4.17A 100W FSP24V4.17A100W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HUAWEI VP9035A VIDEO CONFERENCE Power AC Adapter 24V 4.17A 100W FSP24V4.17A100W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HUAWEI VP9035A VIDEO CONFERENCE Power AC Adapter 24V 4.17A 100W FSP24V4.17A100W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.